Hoşgeldin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin

eN GüZeL FoRuM BiZiM FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ash Hakkında! =)

2 posters
YazarMesaj
∂αтℓυ ραмυq ѕнєqєяя !
frmcrazy Prencessi
frmcrazy Prencessi
∂αтℓυ ραмυq ѕнєqєяя !

Kadın
Zodyak : Ikizler
çin astrolojisi : Sıçan

Sitesi x]:

Ash Hakkında! =) Empty
MesajKonu: Ash Hakkında! =)   Ash Hakkında! =) Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 11:21 am

*Dünyalar sevimlisi boi'yi(ashleyin köpeği) hsm2de oynatmak ash'in fikriymişşşş

*0,kAzanmak için yaratılmış!!aynı anda iki şarkısıyla BİLLBOARD HOT 100 listesine giren ash,bunu başaran ilk kadın sanatçı!!!

*0,kendi olmaktankorkmuyor.''annem bana müthiş bir özgüven aşılamış ya da yaptıklarından utanan biri olmadım'',diyor ash.

*ash,aile kavramına büyük önem veriyor.büyükannesinin armağanı olan kolyeden asla vazgeçemeyeceğini söyleyen yetenekli oyuncu,en büyük moral kaynağınında babası olduğunu söylüyor

*onunda hataları var!
plan yapmamanın bir şekilde kendine uğursuzluk getirdiğini ve sözlerini tutamadığını söyleyen ash,bu yüzden yılbaşı organizasyonlarını düzenlemekten vazgeçtiğini söylüyor=)

*İhmalkarlık ve düşüncesizlik onu en sinirlendiren şeyler ....ßitmiş tuvalet kağıdının deyiştirilmemesi onun gerçekten sinirlerini bozuyor..

*okul yıllarında utangaç bir kızmış ve bazıları onun kendini beyenmiş olduğunu düşünüyormuşş!!!
Bu durum onun kabuğunu kırıp gerçek kişiliğini göstermesine dek sürmüş.

*ashleyin kendini kimi zaman göz kamaştırıcı ve güzl hissetmediğini biliyomuydun?''eskiden aynaya bakmaktan nefret ederdim'' diyen güzel yıldız ''büyüdükçe kendimle barıştım ve görünüşümden memnun olmayı öğrendim''diyor!

*bu kadar çok insa tarafından tanınmak ash'i çok şaşırtıyormuş ''bu bazen utanmama yol açıyor...özellikle makyajsız olduğumda''diyor güzel yıldız(bizce öle deill o hep güzel)

*onun için komik görğnmek hiç dert deyil!!bir keresinde reklam filminde rol alan ash,dev bir portakal kılığına girmiş)

BunLarı hicbir Forumda gormedim Very Happy Cok iLginc ve guseL haberLer bence! =)
xx.bushra.xx
Yarı Sahip x]
Yarı Sahip x]
xx.bushra.xx

Kadın
Yorum : ...Harika Bir Paylaşımcısın Böyle Devam Et Bebişim...

Sitesi x]:

Ash Hakkında! =) Empty
MesajKonu: Geri: Ash Hakkında! =)   Ash Hakkında! =) Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 5:41 pm

saqoL cnmm... qüseL oLmuss
http://lamiakenan.blogcu.com/

Ash Hakkında! =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kirpiler Hakkında
» Koalalar Hakkında
» Koyunlar Hakkında
» Kunduzlar Hakkında
» Köstebekler Hakkında