Hoşgeldin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin

eN GüZeL FoRuM BiZiM FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DeMi LovaTo RöpörTaj =)

2 posters
YazarMesaj
∂αтℓυ ραмυq ѕнєqєяя !
frmcrazy Prencessi
frmcrazy Prencessi
∂αтℓυ ραмυq ѕнєqєяя !

Kadın
Zodyak : Ikizler
çin astrolojisi : Sıçan

Sitesi x]:

DeMi LovaTo RöpörTaj =) Empty
MesajKonu: DeMi LovaTo RöpörTaj =)   DeMi LovaTo RöpörTaj =) Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 1:31 pm

DeMi LovaTo RöpörTaj =) Demi-Lovato-at-the-Atlantis-resort-2

Giyim tarzınız?: Genellikle rahat ettiğim şeyleri giyerim ama önemli bir yere gidiyorsam rahatlık aklımın ucundan bile geçmez(gülüyor ) Bazı günlerde elime ne gelirse onu giydiğim bile oluyor bu konuda bukalemun gibiyim (yine gülüyor )

En Büyük Hayaliniz?:En büyük hayalim ablam dallas Lovatoyu geçmekti ama bu eskidendi (gülüyor) şimdiki hayallerim biraz daha kapsamlı(başka aklıma kelime gelmedi farklı birşey olabilir) mesela madonna yla şarkı söylemek Justin Timberlake le tanışmak gibi bunlar benim için çok önemli şeyler.

En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?:Beğenmediğim huyum hemen ne düşünüyorsam ağzımdan kaçması tutamıyorum (diyor ve gülüyor) sevdiğim huyum ise Selena ya katlanabiliyor olmak ,(gülüo yine) bazen çok çıldırtıcı olabiliyor (gülüyor bundan sonra gülücük koyacam güldüğü yerlere )

Nasıl Bir Kişiliğe Sahipsiniz?eğişken hatta çok değişken tek değişmeyen huyum değiştirmeyi unuttuğumdur

En Sevdiğiniz şarkı ve nedeni?: hımm gerçekten zor bir soru bbu soruya sanırım Until Your mine diyebilirirm sözleri cidden çok güzel..

Yaptığınız en büyük çılgınlık?: Bu bana kalsın (anlıycanız gibi çok güülüyorr)

Hoşlandığınız erkek tipi?: Buda zor bir soru ben erkek arkadaşımın hereyere atlayan biri olmasını istemem açıkçası nerde konuşması gerektiğini bilmeli .görünüş benim için pek de önemli değil
perilerinulkesi
Yeni Üye
Yeni Üye
perilerinulkesi

Kadın
Zodyak : Akrep
çin astrolojisi : Sıçan
Yorum : -HepsiKolik-

Sitesi x]:

DeMi LovaTo RöpörTaj =) Empty
MesajKonu: Geri: DeMi LovaTo RöpörTaj =)   DeMi LovaTo RöpörTaj =) Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:47 pm

Sağol
http://gruphepsikolik.yetkinforum.info

DeMi LovaTo RöpörTaj =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi RoporTaJ !