Hoşgeldin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin

eN GüZeL FoRuM BiZiM FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WinDowS Kapanıs MsjLarı !!

YazarMesaj
∂αтℓυ ραмυq ѕнєqєяя !
frmcrazy Prencessi
frmcrazy Prencessi
∂αтℓυ ραмυq ѕнєqєяя !

Kadın
Zodyak : Ikizler
çin astrolojisi : Sıçan

Sitesi x]:

WinDowS Kapanıs MsjLarı !! Empty
MesajKonu: WinDowS Kapanıs MsjLarı !!   WinDowS Kapanıs MsjLarı !! Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:35 pm

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.

ßen quLdm yani Very Happy

WinDowS Kapanıs MsjLarı !!
1 sayfadaki 1 sayfası