Hoşgeldin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin

eN GüZeL FoRuM BiZiM FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar

2 posters
YazarMesaj
xXxBeYzOsHxXx
Yarı Sahip x]
Yarı Sahip x]
xXxBeYzOsHxXx

Kadın
Zodyak : Yay
çin astrolojisi : Sıçan
Yorum : Harika bir paylaşımcısın...

Sitesi x]:

Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar Empty
MesajKonu: Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar   Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:27 pm

'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Atilla Olgaç hayatıyla ilgili akılalmaz bir sırrı açıkladı. 'Gerçek hayatta 10 kişiyi öldürdüm' dedi.
'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı, 45 yıllık tiyatro sanatçısı Atilla Olgaç hayatıyla ilgili bir gerçeği ilk kez 'Orada Neler Oluyor'da açıkladı. Kılıç Kıbrıs'ta 10 kişiyi öldürdüğünü söyledi.

ASKERDE 10 KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞ

Atilla Olgaç "Kılıç karakteriyle senaryo gereği adam öldürdük. Ama ne yazık ki bu vatan için ben gerçek hayatta 10 kişiyi vurdum" dedi. Atilla Olgaç "Askerlikte terhisime 1 gün kalmıştı. Tam o sırada Kıbrıs Barış Hareketi oldu. Beni Mersin'den Kıbrıs'a gönderdiler. Savaşın en acımasızca ve en kanlı bölümünün sürdüğü temizleme harekatında görev verdiler. Komutana 'Yapamam, adam öldüremem, ben sanatçıyım' dedim. 'Burada sanat bitti. Burası gerçek hayat, savaş. Emir verdim mi öldüreceksin' dedi. İlk öldürdüğüm çocuk 19 yaşında, esir düşmüş bir askerdi. Silahı yüzüne doğrulttuğumda yüzüme tükürdü. Alnından vurdum, öldü. Daha sonraki çatışmalarda 9 kişiyi daha öldürdüm. Öldürdükten sonra gidip karargâhta ağlıyor, ertesi gün yine öldürüyordum. Rüyamdan çıkmıyor. Uzun süre psikolojik tedavi gördüm. Bu yüzden hala et yiyemiyorum. Kan göremiyorum. Aklıma öldürdüğüm çocuklar, kokmuş cesetler geliyor" dedi.

O LANET GÖRÜNTÜ GİTMİYOR

"Bu acıyı 25 yıl sonra ilk kez itiraf ettiğini söyleyen Atilla Olgaç "Türkiye'de korkunç bir savaşta bulunmuş, adam öldürmüş, gazilik unvanı almış tek sanatçıyım" dedi. Atilla Olgaç sözlerine şöyle devam etti: Savaş uzun süre mesleğimi de etkiledi. Kitlendim, bir şey yapamadım. Bugün o komutanın 'Hep sahnede numaradan mı adam öldüreceksin. Silahı al da, gerçekten öldür bakalım. Nasıl oluyormuş' dediğini hatırlıyorum. " dedi.
xx.bushra.xx
Yarı Sahip x]
Yarı Sahip x]
xx.bushra.xx

Kadın
Yorum : ...Harika Bir Paylaşımcısın Böyle Devam Et Bebişim...

Sitesi x]:

MesajKonu: Geri: Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar   Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 6:03 pm

çok saqoL cnm emeqine saqLık
http://lamiakenan.blogcu.com/
xXxBeYzOsHxXx
Yarı Sahip x]
Yarı Sahip x]
xXxBeYzOsHxXx

Kadın
Zodyak : Yay
çin astrolojisi : Sıçan
Yorum : Harika bir paylaşımcısın...

Sitesi x]:

MesajKonu: Geri: Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar   Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 10:51 pm

saqoL bidanem

Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kılıçtan Duyulmamış İtiraflar