Hoşgeldin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin

eN GüZeL FoRuM BiZiM FoRuM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor?

2 posters
YazarMesaj
soLmazeda
Admin
Admin
soLmazeda

Kadın
Zodyak : Yengeç
çin astrolojisi : Domuz
Yorum : PerFec'T GirL'S And UnutuLmaz Fun'I & MeLekLer KoRuSuN Fun'I

Sitesi x]:

Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor? Empty
MesajKonu: Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor?   Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor? Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 5:55 pm

Bergüzar Korel’in, sık sık eski sevgilisi Tan Sağtürk’ü aradığı ortaya çıktı.

Halit Ergenç ile birlikte olmaya başlayan Bergüzar Korel’in, sık sık eski sevgilisi Tan Sağtürk’ü aradığı ortaya çıktı. Sağtürk’ün artık telefonlara çıkmadığı öğrenildi.

Tan Sağtürk’ten ayrıldıktan sonra dizideki rol arkadaşı Halit Ergenç ile aşk yaşamaya başlayan Bergüzar Korel, bir kez daha magazin gündeminin üst sıralarında yer almaya başladı. Eski nişanlıların yakın çevresinden alınan bilgilere göre çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bergüzar Korel’in sık sık eski sevgilisi Tan Sağtürk’ü telefonla aradığı ortaya çıktı.

Korel’in, her fırsatta Sağtürk’ü araması, yeniden bir araya gelmek istediği şeklinde değerlendiriliyor. Ancak ünlü baletin, kendisinden ayrıldıktan hemen sonra Halit Ergenç ile birlikte olmaya başlayan Bergüzar Korel’e çok kırıldığı artık telefonlarına dahi çıkmadığı söyleniyor. Sağtürk’ün eski sevgilisinden nişan yüzüğünü de bu nedenle geri istediği konuşuluyor. Bu konudaki gerçekleri öğrenmek için aradığımız Tan Sağtürk, VATAN’ın sorularını yanıtladı:

10 BİN DOLARLIK YÜZÜK BERGÜZAR’DA

Nişan yüzüğünü istemişsiniz...
Bergüzar’ın, Halit’le birlikteyken parmağında nişan yüzüğümüzü görünce arayıp “Onu bana geri gönder” dedim. O da gönderdi. Sonuçta biz ayrılmıştık ve o yüzük bir şeyi sembol ediyordu. O yüzüğü Bergüzar’a 1,5 yıl önce takmıştım. Bir daha da parmağından hiç çıkarmadı. Halit’leyken de takmasından rahatsız oldum. O yüzüğü satıp parasını yardıma muhtaç bir aileye bağışladım.

Birbirinize verdiğiniz hediyeler duruyor mu?
Biz ayrılırken ona “Ben evden çıkıyorum sen ne istiyorsan alabilirsin” demiştim. Yani bana aldığı hediyeleri de geri alabilirdi, almadı. Ben de ona aldığım hediyeleri geri almadım. Pırlanta taşlı 10 bin dolarlık yüzüğü geri istemedim, hala onda.

Çok yoğun çalışınca bir şey hissedemezsiniz. Unutamadım falan değil. Çok yoğun çalışınca bir takım şeyler atlatılıyor. Ne olursa olsun. İnsan üstü bir çalışma ortamına soktum kendimi. Özürlüler vakfı için bir proje aldım. Bu acılar için değil. İnanılmaz derecede projelerle ilgileniyorum

Bir ilişkinin yası tutulmaz mı bittikten sonra?
Bilmiyorum. Bu ilişkiye değil kendinize duyduğunuz saygı ile ilgili.

ekolayhaber
http://www.solmazeda.blogcu.com
xXxBeYzOsHxXx
Yarı Sahip x]
Yarı Sahip x]
xXxBeYzOsHxXx

Kadın
Zodyak : Yay
çin astrolojisi : Sıçan
Yorum : Harika bir paylaşımcısın...

Sitesi x]:

Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor? Empty
MesajKonu: saoL   Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:24 pm

bu payLaşımın ve öbürkü payLaşımın için çok sağoL emekLerine saLık

Bergüzar, Tan Sağtürk'ü niçin sık sık arıyor?
1 sayfadaki 1 sayfası